صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / نگاهی به دیدارهای برگزارشده و جدول رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا ۲۰۲۰

نگاهی به دیدارهای برگزارشده و جدول رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا ۲۰۲۰

هفته سوم رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا آغاز شده است و نتایج جالبی رقم خورده است که در زیر به شرح آن ها خواهیم پرداخت:

پیش‌بینی رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا در سایت بتکارت

گروه A :
تیم های شرکت کننده : انگلیس. جمهوری چک. کوزوو. بلغارستان. مونته نگرو
جمهوری چک ۲-۱ بلغارستان
استادیوم محل برگزاری : جنرال آرنا جمهوری چک
– سرمربی جمهوری چک: یوراسلاو سیلاوی
– سرمربی بلغارستان: کراشیمیر بالاکوو
گل ها:
– جمهوری چک:پاتریک شیک در دقایق ۱۹ و ۵۰
– بلغارستان: اسماعیل عیسی در دقیقه ۳

3456158c8546ffbb78148781380301cc
مونته نگرو ۱-۱ کوزوو
استادیوم محل برگزاری : پودگوریتسا مونته نگرو
– سرمربی کوزوو: برنارد چالاندس
– سرمربی مونته نگرو: لوبیشا تومباکوویچ
گل ها:
– کوزوو: میلوت راشیکا در دقیقه ۲۴
– مونته نگرو: استفان موگوشا در دقیقه ۶۹

364749f94da8851b5c2ceef4314d5b8c

گروه B :
تیم های شرکت کننده: اوکراین. لوکزامبورگ. پرتغال. لیتوانی. صربستان
اوکراین ۵-۰ صربستان
استادیوم محل برگزاری : آرنا لویو اوکراین
– سرمربی اوکراین: آندری شوچنکو
– سرمربی صربستان: ملادن کرستائیچ
گل ها:
– اوکراین:ویکتور تیگانکوو در دقایق ۲۶ و ۲۸ – یوگنی کونوپلیانکا در دقیقه ۴۶ – رومان در دقیقه ۵۹ – یوگنی کونوپلیانکا در دقیقه ۷۵
– بلغارستان: – – – – –

لیتوانی ۱-۱ لوکزامبورگ
استادیوم محل برگزاری : ویلنیوس لیتوانی
– سرمربی لوکزامبورگ: لوک هالتز
– سرمربی لیتوانی : والدس اورابانس
گل ها:
– لوکزامبورگ: رودریگز در دقیقه ۲۰
– لیتوانی: نوویکاواس در دقیقه ۷۴

5b9cb0df1bc1f662e3f4facd1b139ea4

گروه C :
تیم های شرکت کننده: ایرلند شمالی. آلمان. هلند. ایتونی بلاروس
بلاروس ۰-۲ آلمان
استادیوم محل برگزاری : بوریسوو آرنا بلاروس
– سرمربی جمهوری آلمان: یواخیم لوو
– سرمربی بلاروس: ایگور کریوشنکوو
گل ها:
– آلمان :لروی سانه در دقیقه ۱۲ و مارکو رویس در دقیقه ۶۲
– بلاروس: – – – – –

9e885c7575500b20f60129486bbabb02
استونی ۱-۲ ایرلند شمالی
استادیوم محل برگزاری : ای لی آرنا استونی
– سرمربی استونی: مارتین ریم
– سرمربی ایرلند شمالی: میشل نیل
گل ها:
– استونی: کنستانتین در دقیقه ۲۵
– ایرلند شمالی: کونور واشینگتن در دقیقه ۷۵ و جاش مگنس در دقیقه ۸۰

f39d7c0a4fbe47618f22ecaccce35c5d

گروه D :
تیم های شرکت کننده: گرجستان. جبل الطارق. دانمارک. جمهوری ایرلند. سوییس
گرجستان ۳-۰ جبل الطارق
استادیوم محل برگزاری : بوریس دینامو آرنا گرجستان
– سرمربی گرجستان: ولادیمیر وایس
– سرمربی جبل الطارق: خولیو ریباس
گل ها:
گرجستان: گویلیا در دقیقه ۳۰، باپوناشویلی در دقیقه ۵۹ و آرولادزه در دقیقه ۷۲ پنالتی
جبل الطارق: – – – – –

دانمارک ۱-۱ جمهوری ایرلند
استادیوم محل برگزاری : تلیا پارکن دانمارک
– سرمربی دانمارک: اوگه هاریده
– سرمربی جمهوری ایرلند: میک مک‌کارتی

bcdee9ea93f29d8ecc35105d084325e0
گل ها:
– دانمارک: پیر-امیل هویبرگ در دقیقه ۷۶
– جمهوری ایرلند: شین دافی در دقیقه ۸۵

de042117d496933e9dea2da985336813
گروه E :
تیم های شرکت کننده: کرواسی. ولز. آذربایجان. مجارستان. اسلوواکی
کرواسی ۲-۱ ولز
استادیوم محل برگزاری : گرادسکی کرواسی
– سرمربی ولز: رایان گیگز
– سرمربی کرواسی: زلاتکو دالیچ
گل ها:
ولز: دیوید بروکس در دقیقه ۷۷
کرواسی: جیمی لارنس گل به خودی در دقیقه ۱۷ و ایوان پریشیچ در دقیقه ۴۸

a2147db65e0b9fd6df00b03b1c541d2d
آذربایجان ۱-۳ مجارستان
استادیوم محل برگزاری : باکسل آرنا آذربایجان
– سرمربی آذربایجان: نیکولا گورکویچ
– سرمربی مجارستان: مارکو رووسی
گل ها:
– آذربایجان: مایر ماتادوو در دقیقه ۶۹
– مجارستان: ویلی اوربان در دقایق ۱۸ و ۵۳ و دیوید هولمن در دقیقه ۷۱

c0233bc22ed17136cdfc99bf22ff8a4f
گروه F :

تیم های شرکت کننده: سوئد. مالت. اسپانیا. جزایر فارو. نروژ. رومانی
سوئد ۳-۰ مالت
استادیوم محل برگزاری : فریندز آرنا سوئد
– سرمربی سوئد: یان اندرسن
– سرمربی مالت: ریموند فاروگیا
گل ها:
سوئد: روبین کوایسون در دقیقه ۲- ویکتور کلاسون در دقیقه ۵۰ و الکساندر ایساک در دقیقه ۸۱
مالت: – – – – –

جزایر فارو ۱-۴ اسپانیا
استادیوم محل برگزاری : تورسوولور جزایر فارو
– سرمربی جزایر فارو: لارس اولسن
– سرمربی اسپانیا: لوویس انریکه
گل ها:
– جزایر فارو: کلیمنت اولسن در دقیقه ۳۰
– اسپانیا: سرخیو راموس در دقیقه ۵ و خسوس ناواس در دقیقه ۱۹ و گستسون گل به خودی در دقیقه ۳۳ و خوزه گایا در دقیقه ۷۱

a80b163e6505857588b2cecb49dbd644
نروژ ۲-۲ رومانی
استادیوم محل برگزاری : اولیوال نروژ
– سرمربی نروژ: لارس لاگروبک
– سرمربی رومانی: ماریوس کونترا
گل ها:
– نروژ: ماریک در دقیقه ۵۶ و اودگارد در دقیقه ۷۰
– رومانی: کلادیو کسرو در دقایق ۷۶ و ۹۲

7c068d6c6ac8d772943f8e3efe5b4c64
گروه G :
تیم های شرکت کننده: مقدونیه. لهستان. لتونی. اسراییل. اتریش. اسلوونی
مقدونیه ۰-۱ لهستان
استادیوم محل برگزاری : فیلیپ ۲ آرنا مقدونیه
– سرمربی مقدونیه: ایگور آنجلووسکی
– سرمربی لهستان : جرزی برزچک
گل ها:
– مقدونیه: – – – – –
– لهستان: کریستوف پیاتک در دقیقه ۴۷

36f7111e5585997ba24430822da53996
لتونی ۰-۳ اسراییل
استادیوم محل برگزاری : دوگاوا لتونی
– سرمربی لتونی: اسلاویسا استویانوویچ
– سرمربی اسراییل: آندرس هرزوگ
گل ها:
– لتونی: – – – – –
– اسراییل: اران زاهاوی در دقایق ۹ و ۵۹ و ۸۰

اتریش ۱-۰ اسلوونی
استادیوم محل برگزاری : ورسرسی اتریش
– سرمربی اتریش: فرانکو فودا
– سرمربی اسلوونی: ماتجاز کک
گل ها:
– اتریش: گیدو بورگ‌اشتالر در دقیقه ۷۴
– اسلوونی: – – – – –

f7a11c3b24c5beb66dc15fd02b88ed78
گروه H :
تیم های شرکت کننده: ترکیه. فرانسه. ایسلند. آلبانی. مولداوی. آندورا
ترکیه ۲-۰ فرانسه
استادیوم محل برگزاری : کونیا ترکیه
– سرمربی ترکیه: سنول گونز
– سرمربی فرانسه : دیدیه دشان
گل ها:
ترکیه: کان آیهان در دقیقه ۳۰ و چنگیز اوندر در دقیقه ۴۰
فرانسه: – – – – –

f4936a683710160c4825a3488567b34f
ایسلند ۱-۰ آلبانی
استادیوم محل برگزاری : لوگاردال اسوولر ایسلند
– سرمربی ایسلند: اریک هامرن
– سرمربی آلبانی: ادواردو رجا
گل ها:
– ایسلند: یوهان گوموندسون در دقیقه ۲۲
– آلبانی: – – – – –

مولداوی ۱-۰ آندورا
استادیوم محل برگزاری : زیمبرو مولداوی
– سرمربی مولداوی: الکساندرو اسپریدن
– سرمربی آندورا : کولدو آلوارز
گل ها:
– مولداوی : ایگور آرماس در دقیقه ۸
– آندورا : – – – – –
bd21674f9a4efba8c179dcc1dfc27609
گروه I :
تیم های شرکت کننده: بلژیک. قزاقستان. روسیه. سن مارینو. اسکاتلند. قبرس
بلژیک ۳-۰ قزاقستان
استادیوم محل برگزاری : استید روی بلژیک
– سرمربی بلژیک: روبرتو مارتینز
– سرمربی قزاقستان : میشل بیلیک
گل ها:
بلژیک: دریس مرتنز در دقیقه ۱۱ و تیموتی کاستانیه در دقیقه ۱۴ و روملو لوکاکو در دقیقه ۵۰
قزاقستان: – – – – –

725ecd88a474214a35771129d3748404
روسیه ۹-۰ سن مارینو
استادیوم محل برگزاری : موردوویا آرنا روسیه
– سرمربی روسیه: استانیسلاو چرچسوف
– سرمربی سن مارینو: فرانکو وارلا
گل ها:
– روسیه: مشل کوولی گل به خودی در دقیقه ۲۵ و آرتم زیوبا در دقایق ۳۱ و ۷۳ و ۷۶ و ۸۸ و فدور کودریاشوف در دقیقه ۳۶ و آنتون میرانچوک در دقیقه ۴۱ و فدور اسمولوف در دقایق ۷۷ و ۸۳
– سن مارینو: – – – – –

اسکاتلند ۲-۱ قبرس
استادیوم محل برگزاری : هامپدن پارک اسکاتلند
– سرمربی اسکاتلند: استیو کلارک
– سرمربی قبرس : ران بن شیمون
گل ها:
– اسکاتلند : اندرو رابرتسون در ئقیقه ۶۱ و اولیور برک در دقیقه ۸۹
– قبرس : کوسولوس در دقیقه ۸۷

3a2ea5b089405c711dfa829fb6649d9d

گروه J :
تیم های شرکت کننده: یونان. ایتالیا. فنلاند. بوسنی و هرزگوین. ارمنستان. لیختن اشتاین
یونان ۰-۳ ایتالیا
استادیوم محل برگزاری : اسپیروس لوییس المپیک استادیوم یونان
– سرمربی یونان: آنجلوس آناستاسیادیس
– سرمربی ایتالیا : روبرتو مانچینی
گل ها:
یونان: – – – – –
ایتالیا: نیکولا بارلا در دقیقه ۲۳ و لورنزو اینسینیه در دقیقه ۳۰ و لئوناردو بونوچی در دقیقه ۳۳

جام ملت های اروپا
فنلاند ۲-۰ بوسنی و هرزگوین
استادیوم محل برگزاری : تمپر فنلاند
– سرمربی فنلاند: مارکو کانروا
– سرمربی بوسنی و هرزگوین: رابرت پراسنیسکی
گل ها:
– فنلاند: تیمو پوکی در دقایق ۵۶ و ۶۸
– بوسنی و هرزگوین: – – – – –

ارمنستان ۳-۰ لیختن اشتاین
استادیوم محل برگزاری : وازجن ارمنستان
– سرمربی ارمنستان: آرمن
– سرمربی لیختن اشتاین: هلگی کولویدسن
گل ها:
– ارمنستان : جوورگ قازاریان در دقیقه ۲ و الکساندر کاراپتیا در دقیقه ۱۸ و تیگران بارسقیان در دقیقه ۹۳
– لیختن اشتاین: – – – – –

1e216cab18234d6783dd3ff6c8b653b9

 

پیش‌بینی رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا در سایت بتکارت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره سعید

آواتار سعید

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی روی بایرن مونیخ

راهنمای شرط بندی | تحلیل آماری و شرط بندی روی بایرن مونیخ

همان طور که می‌دانید بایرن مونیخ یکی از پرطرفدارترین تیم‌های جهان است که روزانه کاربران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *